Ti praví.

11. october 2012 at 7:19 | Van |  Sliz
Netuším, jak jsem k tomu teď došla, ale tak nějak..
Vzpoměla jsem si na další z Henryho výroků. Byl o tom, že povrchní člověk je ten, který byl zamilovaný jen jednou.
Vesměs právě od té myšlenky se dále rozvíjely i ty moje a nějak jsem tak došla k závěru, že "Ten Pravý" o kterém si přinejmenším každá druhá žena nechává zdát, nebo si myslí že ho našla, je jen další relativních a neexistence hodných pojmů.
Nejsem kus kamene, jak mi již bylo řečeno. Chápu onen "jistý druh mezilidských vztahů", jen zavrhuji slova jako láska, milovat a na vždycky.
Dnes je opravdu málo lidí, kteří se "zamilují" jen jednou. Většinou se s přibívajícím věkem častost těchto změn zmenšuje. Myslím, že je to proto, že osobnost se nejvíce formuje právě v mládí, kdy je i to střídání tak nějak největšího rozsahu.
Abych se tak dostala k tomu, co jsem vlastně chtěla říct.
Ten pravý prostě není jen jeden. Nemůže být. S tím jak moc se člověk v průběhu života mění. A mění se stále, protože komletní může být až v okamžiku smrti. Proto ti praví mohou neustále přicházet a přicházet.
Pro mě je právě v tuhle chvíli "tím pravým" Pán Temna. Čím dýl tomu tak bude, tím líp. Přestože pohrdám slovy jako láska, milovat a navěky a přestože vím, že to tak nebude, právě teď si naivně přeju, aby to navěky bylo.
 


Poll

complexes have?

Ano 53.7% (777)
Ne 46.3% (671)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.