tap tap.

13. october 2012 at 12:04 | Van |  Hadrofílie
Co napsatt?
Tento týden byl .. přijatelný.
Už dlouho jsem neměla tak supertemné období! Nevím, čím to je. Snad podzimem?
Naivnější a sentimentálnější možnost je, že to je díky těm pár nedělním minutám, kdy jsem mluvila s Temným pánem. Právě od té doby, se mi totiž zdá všechno tak nějak snesitelnější.. přijatelnější.
Zprávy, které přinesla sova mi taky zvedly náladu.
K všeobecnému veselí také přispěly další skvělé úlovky ze sekáče.
Dva korzety!
Jeden budu muset trochu poupravit, neb se mu podivně shrnuje podsádka pod šněrováním a má příliš hluboké decolté, druhý, ten je ale naprosto dokonalý! V předu háky, vzadu skrytý zip. Obyčejný, černý, jednoduchý! Přesně po takovém jsem delší dobu slintala. Sice v něm jsou kostice, ale příliš nestahuje. Na poprvé mě do něj sice museli pomáhat další dva lidé, ovšm teď ho v pohodě zapnu sama.
Co víc, za oba korzety dohromady jsem nedala ani stopade!
Jsem nadšená!
Další z faktorů mé nepřirozeně temnotemné nálady byl úspěch se střihem šatů na praxi. Nejdřív jsem se sice nějaké čtyři hodiny mordovala s obyčejnou konstrukcí halenky, ale nějak jsem to dosmolila a s naší velehodnou učitelkou to upravila přesně tak, jak to mělo být. Příště mě čeká ještě ještě sukně a rukávi, ale to už bude v klidu, protože rukávy jsme brali nedávno a sukně bude primitivní.
Že jsem za látky dala docela dost peněz a stejně je nakonec nepoužiju, mě ani moc neštve, ptotože právě ta kterou nepoužiju, černý šifon, se mi skvěle hodí na sukni, kterou už věky závidím jedné mé oblíbené blogerce.
Taky mám děsně super poloprůsvitnou puntíkatou látku. Zadarmo. Další sukně.
Připadá mi, že mám mnohem víc spodků, než svršků. Dřív jsem měla přesně opačný problém.
V sekáči jsem ale musela nechat skvělej černobílej svetr, skvělý puntikatý šaty (který se zdáli skvělý akorát mě) a obludný zmrzlinový tričko, který bylo tak obludný, až se mi líbilo.
Co takhle se projít po obchoďáku?
Neměla jsem to říkat.
Po hodně dlouhý době jsem zavítala do normálních obchodů a zjistila, že najednou mají spoustu temnotemných věcí se cvočky a piramidkama a.. prostě a jednoduše jsem se nestačila divit, kolik toho najednou všude je. A tak jsem jen šla a říkala si : To chci, to chci, to chci! Chudý život studenta je s mým chtíčem neslučitelný, takže jsem si nakonec koupila jenom obyčejný nadkolenky pro který jsem vlastně šla.

Na to, že jsem původně vůbec neměla v plánu psát o hadrech, jsem stvořila celkem hadrofilní článek. Žel nemám nabíječku na svůj noťas, nemůžu přidat žádné fotky.

Kráá!
 


Poll

complexes have?

Ano 53.7% (777)
Ne 46.3% (671)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.