Maybe,I am stupid cow

20. october 2010 at 18:56 | Van |  odpad
Vrací se mi takovej zlozvyk. Otevřu článek, chci něco napsat, ale nic nenapíšu.

Mám pocit že se na mě všechno sype,musim začít kreslit věci k talentovkám,nemám nic. Musim se pořád učit, kdybych nedala talentovky aby mě vzaly na gympl. Do toho všeho mám migrénu a voodooistickej robot mi napsal tak krásná slova,že mám kromě migrény taky depku. Aby toho nebylo málo, mám starosti s plesem. Absolventský ples. Sice nejsem ve výboru na organizaci, ale musim udělat pozvánky. Absolutně mě vůbec nic nenapadá, takže pokud máte něco originálního, tak sem s tím. Taky si musim zítra vydupat před školou někoho jako tanečního partnera abych nezkončila s jistými primitivy,jejichž odér se rovná psím hovínkům.
Všechno to sou malicherný hlouposti, ale já se řídím heslem co můžeš odložit:odlož, což teď nejde, protože o plese se bude rozhodovat zítra a já jdu zítra na den otevřených dveří na gympl a v pátek na uměleckou průmyslovku do Helenína (chci na obor návrhářství a modelářství oděvů)...

Nebudu se s ničim trápit,a už vůbec ne s nim, zapomenu na to že sem ho kdy potkala, sem divná tak jako tak a kvůli tomu že jemu se to nelíbí nebudu normální.
I am a book half on read..
I wanna feel weightles..

 


Poll

complexes have?

Ano 53.6% (775)
Ne 46.4% (670)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.