Mám potřebu se vypsat ale nemám z čeho

27. may 2010 at 20:45 | Van |  odpad
Nevim proč, ale prostě mám potřebu psát.Nevim co.Nevim.Nevim.Nevim. Přídu si strašně nanicovatá,sobecká a pitomá.Dny mi poslední dobou splývaj v jednu velkou hnusnou mazanici.
Přídu si nudná,steroutiní a trapná.Každej,každiškej den v tomhle tejdu sem se vzbudila o něco dřív než normálně a pak ve škole div nespim.
Ze všeho nejvíc si ale přídu zbytečná.
Zbytečná.Komu bych chyběla, kdybych tu nebyla?Kdo by mě postrádal, kdybych umřela? Poslední dobou mi příde že nikoumu. Už se hrozně těšim až odsud vypadnu.Někam daleko na intr.Někam kde si mě nikdo zezná a kde budu moct začít nanovo. Někam kde mě nikdo nezná? Bože vzpamatuj se Vaneso!Tebe nikdo nezná ani tady! Nejsem nápadná. Nejsem žádaná.Nejsem milovaná.
Je to stupidní že v ubohejch čtrnácti letech chci od života něco víc. Že chci aby mě měl někdo opravdu rád,ale já sem prostě na něco takovýho moc pitomá a možná taky naivní.
Já nevim.
Nevim.
Matka.Sere mě.Pořád na mě má kecy jestly náhodou nejsem emo.EMO.EMO.EMO. Pitomej zkurvenej styl co mě neustále pronásleduje.Copak lidi nedokázou pochopit že černý hadrý a nehty nemusej nosit jen emouši nebo gothikáči.Já nejsem ani jedno tak proč mě k nim sakra pořád někdo přirovnává?!


 


Poll

complexes have?

Ano 53.6% (775)
Ne 46.4% (670)

Comments

1 Někdo, komu by si zbytečná nebyla, ale jestli se budeš chovat tak jako teď, tak brzo ano Někdo, komu by si zbytečná nebyla, ale jestli se budeš chovat tak jako teď, tak brzo ano | 31. may 2010 at 18:44 | React

Kdo tu psal, že se říznul? Takže s tim EMO to nebude zas tak hrozný...:)))

2 Ellieta Ellieta | Web | 8. june 2010 at 16:48 | React

Nepřipadej si zbytečná a nebuď pořád tak smutná, někdy se usměj a ostatní se usmějou na tebe taky, třeba se pak najde i někdo, kdo by tě měl opravdu rád, ale né, když se budeš mračit na celej svět

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.