Prodám svou mysl Zn.:Spěchá

25. february 2010 at 21:58 | Van |  odpad
Bože co sem komu udělala.Tuhle o Literatuře nebo ne...o slohu nám dala učitelka úkol napsat popis svý oblíbený knižní postavy a Luc hnedka řekla že bude mít Edwarda Cullena a koukla na mě(protože sem ve třídě vyhlášeným upírofilem).A učitelka hnedka a to je jako taky nějakej emo? My samozdřejmě hnedka že ne že to je upír a ona No žes koukala tady na Vanesu. Kurva jaký já sem emo?Oči si nijak nepatlám(jen řasenkou),žíly si neřežu,nebulim,nemám černý vlasy tak proč o mě všichni řikaj že sem emo?
Bla Bla Bla...
Neska ve škole:Kurz první pomoci.Celejch šest hodin.Nejdřív stabilizovaná poloha-to šlo protože mi dělala figuranla Elis a ta to dělala skoro sama,a já dělala figugurínu Lucce takže sem to přežila ve zdraví .To co mě čekalo další hodinu bylo ale hrozný.Umělé dýchání.Do nějaký gumový pany.Fuj.
O přřestávce za náma lezla pořád misis trapná bárbína Tereza.Ach bože jak já jí nesnášim.
BlaBla Bla...
Jo a víte co mi řekly holky že bych se hodila ke Staníkovy!!Že prej sme oba stejný magoři(což je mimochodem pravda) ,ale Standa je jen kámoš a co si budem namlouvat moc hezkej neni.Byl to první kluk se kterim sem se začla bavit jakože kámošit(dřív sem klukům řikala jen di doprdele ne bo Táhni Imbecile).Takže jen kámoši:)
BlaBlaBla...
No asi du spát protože nechci zejtra zase zaspat ale spát nejdu protože mi napsala Luc tak čau
 


Poll

complexes have?

Ano 53.6% (775)
Ne 46.4% (670)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.